لوله و اتصالات پلیکا

لوله و اتصالات پلیکا که به لوله UPVC یا PVC سخت نیز شناخته می شود، یکی از گونه های لوله پلیمری (پلاستیکی) است. این لوله از پر مصرف ترین لوله های مورد استفاده در صنعت ساختمان است و معمولا رنگ خاکستری و آبی دارند که به دلیل مواد استفاده شده در تولید آن، دارای عمر زیادی هستند.

لوله و اتصالات

این لوله به دلیل مقاومتش در برابر مواد شیمیایی و نیز عوامل طبیعی، انتخاب مناسبی برای لوله کشی است و یکی از پر مصرف ترین گزینه های انتخاب لوله است. لوله های پلیکا با توجه به نوع مصرف دارای سایز مختلف و نیز قابلیت تحمل فشارهای مختلف است.

ویژگی های مهم لوله پلیکا

* مقاومت بالا در برابر خوردگی: لوله پلیکا نسبت به سایر لوله های فلزی دارای مقاومت بالا در برابر خوردگی است و همین موضوع باعث تمیز بودن آب و نداشتن مواد اضافی مانند زنگ زدگی لوله و تاثیر آن بر بهداشتی بودن آب می شود. نارسانا بودن این لوله ها موجب عدم واکنش الکتروشیمایی ناشی از اسیدها، بازها و نمک ها می شود و همین امر باعث ایجاد مقاومت بالا می شود.

* عبور راحت سیالات: لوله های پلیکا به دلیل سطح صاف داخل لوله باعث کم شدن اصطکاک شده و همین امر موجب تسریع سیالات داخل آن می شود.

* سبک بودن و نصب آسان: لوله های پلیکا به دلیل چگالی و وزن کمتر نسبت به لوله های دیگر، امکان حمل و نقل و نصب آن را آسان و راحت کرده است. این وزن کمتر به دلیل استحکام بالای لوله های UPVC است که همین امر موجب ضخامت کم لوله و نیز سبکی شده است.

* انعطاف پذیری و مقاومت کششی بالا: مقاومت لوله های پلیکا در برابر شکست یکی از عواملی است که موجب محبوبیت این لوله شده است. لوله های پلیکا قادرند در شرایط گوناگون تغییر شکل بدهند. یکی از این شرایط وجود گرما است.

فروشگاه گیتی من تامین کننده لوله‌های پلیکا انواع برند، با کمترین قیمت ممکن

برای استعلام قیمت و خرید با ما تماس بگیرید.

021-66613482

021-65812704

برند های تولید کننده لوله پلیکا

نوین پلاست البرز آذرنگ

نوین پلاست البرز آذرنگ

گلسار پلیمر پاد

گلسار پلیمر پاد

پلیمر یاس

پلیمر یاس