لوله و اتصالات یزد بسپار

شرکت تولیدی یزد بسپار، از اواسط دهه 70 با هدف تولید لوله و اتصالات پلیمری، کار خود را در استان یزد آغاز کرد. از ابتدای شروع فعالیت گروه یزدبسپار، تمرکز اصلی این گروه، تولید محصولات با کیفیت و مرغوب است.

بر همین اساس این شرکت با استفاده از به روز ترین تکنولوژی های روز دنیا و با کمک متخصصین این حوزه توانسته با تولید محصولات مرغوب سهم خود را از تولیدات پلیمری در بازار داشته باشند.

یزد بسپار

آخرین لیست قیمت پوش فیت یزد بسپار

آخرین لیست قیمت تک لایه یزد بسپار

کاتالوگ محصولات پوش فیت یزد بسپار

کاتالوگ محصولات تک لایه یزد بسپار

محصولات یزد بسپار

  • لوله های پلی پروپیلن
  • لوله های پوش فیت فاضلابی 
  • لوله های پنج لایه
لوله و اتصالات یزد بسپار

برای استعلام قیمت و خرید با ما تماس بگیرید.

021-66613482        021-65812704

گروه تولیدی یزد بسپار

این گروه تولیدی با بیش از 160 نوع لوله و اتصالات پلی‌ پروپیلن جهت آب آشامیدنی و بیش از 130 نوع لوله و اتصالات پوش فیت فاضلابی سایلنت و بیش از 140 نوع لوله و اتصالات پنج لایه توانسته است بیشتر نیاز های مشتریان را رفع کند. در تولید این محصولات از استاندارد DIN آلمان و استاندارد ملی ایران بهره گرفته شده است. همچنین از نظر کیفیت، قابلیت و توانایی رقابت با محصولات خارجی را دارا است.

این گروه در زمینه لوله و اتصالات پلی پروپیلن، لوله و اتصالات پوش فیت و نیز لوله و اتصالات پنج لایه فعالیت می‌کند. هر کدام از این محصولات زیر نظر افراد ماهر و متخصص تولید می شود. این گروه برای محصولات خود خدمات پشتیبانی نیز دارد و استفاده کنندگان می‌توانند از این خدمات استفاده کنند.

یزدبسپار

انواع محصولات یزدبسپار