لوله و اتصالات نیوفلکس

شرکت پردیس گسترش اسپادانا که با نام تجاری نیوفلکس شناخته می شود، تولیدکننده لوله و اتصالات پوش فیت بوده و در واقع لوله و ضمایم سیستم‌های فاضلاب را تولید می‌کند و با توجه به کیفیت مناسب و استاندارد دارای قیمتی مناسب و رقابتی می‌باشد. این شرکت برای تولید محصولات خود از پلی پروپیلن به عنوان ماده پلاستیکی اصلی استفاده می‌کند که این امر موجب شده تا محصولاتش در برابر ضربه و تنش‌های شدید فیزیکی و همچنین مواد شیمیایی و حرارت بالا مقاومت بالایی داشته باشد.

لوله و اتصالات نیوفلکس

آخرین لیست قیمت پوش فیت سایلنت نیوفلکس

آخرین لیست قیمت محصولات پوش فیت B نیوفلکس

آخرین لیست قیمت محصولات پوش فیت BD نیوفلکس

آخرین لیست قیمت ابزار آلات نیوفلکس

کاتالوگ محصولات نیو فلکس

مزایای لوله های نیوفلکس

 • مقاوم در برابر انواع سیالات اسیدی
 • قیمتی مناسب در مقایسه با برندهای دیگر
 • غیر قابل اشتعال و مقاوم در برابر آتش سوزی (خود اطفاء)
 • سرعت بالا در نصب کلیه اقلام اعم از لوله و اتصالات
 • دارای سطح داخلیه صاف و صیغلی جهت عبور جریان فاضلاب بدون رسوبگیری
 • حمل و نقل و نصب راحت نسبت به انواع لوله های پی وی سی و لوله پلیکا
 • تنوع بالای محصولات جهت اجرای کامل فاضلاب
 • اتصال راحت بدون نیاز به چسب و حرارت دهی
 • آببندی کامل با استفاده از واشرهای میانی
اتصالات نیوفلکس

برای استعلام قیمت و خرید با ما تماس بگیرید.

021-66613482 021-65812704

کاربرد لوله های پوش فیت نیو فلکس

لوله پنج لایه برای مصارف گوناگون کاربرد دارد مانند:

 • انتقال صحیح و ایمن سیستم فاضلاب شهری در داخل و خارج منزل به صورت رو کار و زیر خاک
 • انتقال مواد سمی و شیمیایی و فاضلاب‌های شیمیایی
 • انتقال آبهای سطحی، هواکش فاضلاب
لوله و اتصالات نیوفلکس

لوله های فاضلاب تولید شده توسط کارخانه نیو فلکس قابل استفاده برای فاضلاب سرد و فاضلاب گرم بوده و مقاومت بالایی در برابر خوردگی، پوسیدگی، زنگ زدگی و تغییرات شیمیایی دارد. اما اتصالات تولید شده توسط کارخانه نیوفلکس برای انتقال مواد نفتی، موادی با دمای بالاتر از 95 درجه سانتی گراد و مواد تحت فشار مناسب نیستند.

لوله پوش فیت چه برتری نسبت به لوله پلیکا دارد؟

در گذشته برای انتقال سیستم فاضلاب و همچنین انتقال آب و سایر مواد دیگر از لوله های پولیکا استفاده می‌شد اما امروزه ا تولیدات کارخانه نیوفلکس، پوش فیت به عنوان لوله‌های برتر برای انتقال موارد گفته شده استفاده می‌شود و این به خاطر برتری‌هایی است که تولیدات نیوفلکس نسبت به لوله پولیکا دارد. لوله پوش فیت از لحاظ کیفیت و مقاومت و ضخامت از لوله پلیکا بسیار بهتر و مقاوم‌تر است. ویژگی مهم محصولات نیو فلکس این است که برای اتصال لوله به هم نیاز به استفاده از چسب نبوده و با فیت کردن، لوله‌ها در هم قرار گرفته و محکم می‌شوند، بدون اینکه هیچ گونه نشتی داشته باشند. کارخانه نیوفلکس لوله های پوش فیت را طوری ساخته است که این اتصالات دریچه‌ای برای بازدید داشته تا در صورت بروز مشکل، بازرسی و رفع عیب آنها بسیار راحتتر انجام شود

انواع اتصالات نیوفلکس

لوله و اتصالات نیوفلکس مطابق استاندارد۱۰-DIN19560 برای مصرف در سیستم فاضلاب ساختمانی که مقاوم در برابر گرما (HT) می باشد، تولید شده است. حداقل سایز تولیدی لوله های نیوفلکس با قطر ۵۰ میلیمتر و حداکثر سایز آن ۱۶۰ میلیمتر می باشد. طول این لوله ها ۱۵۰ میلیمتر (۱۵ سانتیمتر)، ۲۵۰ میلیمتر (۲۵سانتیمتر)، ۵۰۰ میلیمتر( ۵۰ سانتیمتر) ، ۱متر ، ۲ مترو ۳متر می باشد.

لوله و اتصالات نیو فلکس در دو مدل یک سر سوکت و دو سر سوکت و در دو رده کاربردی BD ( جهت نصب در زیر کار یا مدفون در خاک ) و در طبقات ساختمان و با درپوش زرد رنگ و رده کاربردی B برای نصب در طبقات ساختمان و با در پوش مشکی تولید و وارد بازار می شود. لوله و اتصالات پوش فیت نیوفلکس در دو تیپ معمولی و سایلنت در سایزهای مشترک تولید میگردد و در دسترس مشتریان قرار میگیرد.

انواع محصولات نیوفلکس

در خبرنامه ما عضو شوید تا آخرین لیست قیمت به محض انتشار برای شما ارسال شود.