تجهیزات موتورخانه

وقتی حرفی از موتورخانه به میان می آید، فضای نامفهومی در ذهن ما پیش می آید. در صورتی که اجرای موتورخانه راحت است، اما باید با دقت این کار انجام شود تا دچار خرابی و نیز اتلاف انرژی نشود. سالیان زیادی است که در کشورهای پیشرفته و مدرن، استفاده از موتورخانه برای گرمایش و نیز تولید آب گرم مصرفی رواج پیدا کرده است. دلیل این رونق، به خاطر کم بودن خطرات سیستم های گرمایش دیگر و نیز راحتی در سرویس تجهیزات موتورخانه است.

موتورخانه

بیشتر ما در خانه هایمان از پکیچ برای گرم کردن استفاده می کنیم ولی چندبار در سال برای سرویس کردن آن وقت می‌گذاریم؟ خب جواب دادن به این موضوع راحت است! تقریبا به ندرت پیش می‌آید. ولی وقتی موتورخانه باشد، با یک مقدار کم به ازای هر واحد، میتوان در سال تجهیزات موتورخانه را سرویس کرد.

سیستم گرمایشی موتورخانه

مزایا موتورخانه ها

  • سبب کاهش هزینه اولیه برای ساخت ساختمان می‌شود.
  • سبب کاهش هزینه های ماهانه می شود.
  • راندمان بازده انرژی نسبت به نوع های دیگر بالاتر است.

ما در فروشگاه گیتی من تمامی تجهیزات موتورخانه را با کمترین قیمت ممکن بازار برای شما تهیه می‌کنیم. همانطور که در بالا اشاره کردیم، استفاده از تجهیزات با کیفیت در تاسیسات جز چیزهایی است که باید به آن اهمیت بدهیم. ما در مجموعه خود به دلیل سابقه زیاد در تهیه انواع تجهیزات برای موتورخانه این توانایی را داریم که تجهیزات مختلف را تهیه کنیم و دیگر مشتری نگران پیدا کردن قطعات مختلف از کلی مغازه در بازار نباشد. شما می‌توانید با استعلام قیمت از ما شاهد اختلاف قیمت با بازار باشید. دلیل این امر هم، همکاری ما با سازندگان این محصولات و تخفیف سازندگان به این مجموعه است. هدف ما جلب رضایت مشتری، کاهش زمان خرید و نیز ارائه محصولات با کمترین قیمت است.

برای استعلام قیمت و خرید با ما تماس بگیرید.

برند‌های تولید کننده تجهیزات موتورخانه

فاراب

فاراب

تولید کننده شیرآلات چدنی

ارتعاشات صنعتی ایران

ارتعاشات صنعتی ایران

تولید کننده لرزه گیرهای صنعتی

شیرآلات امید گلستان

شیرآلات امید گلستان

تولید کننده شیرآلات چدنی مربوط به موتورخانه