بستیران ( بست ایران)

شرکت بستیران در سال 1369 تأسیس شده و تولید کننده بیش از 400 نوع بست و نگهدارنده فلزی از مواد مختلفی همچون فولادهای کربن استیل، آلیاژی و استنلس استیل، مس، آلومینیوم و… همراه بالشتک های پلی اتیلن، روکش ها و فوم های عایق (پی- وی- سی، نئوپرن ((رابرها، الاستومرها و پلی اورتان))، پلیوتن و…) می‌باشد.

محصولات این شرکت، کاربرد فراوانی در مصارف صنایع پالایشگاهی، پتروشیمی، تاسیساتی و حتی کابل های برق و مخابرات را دارند. این شرکت از سال 1376 به طور غیرمستقیم با شرکت های خارجی مانند توتال فرانسه و هیوندای کره همکاری کرده است.

بستیران، بست ایران

آخرین لیست قیمت بستیران

کاتالوگ محصولات بستیران

محصولات شرکت بستیر‌ان

 • بست معمولی
 • بست معمولی روکش دار
 • بست کرپی
 • بست رگلاژی ( آویز گلابی )
 • بست دنباله جوشی تسمه ای T تی ( بست سقفی )
 • بست پایه دار دیواری
 • و …

برای استعلام قیمت و خرید با ما تماس بگیرید.

021-66613482       021-65812704

کاربرد بست فلزی

کاربرد اصلی بست های فلزی، نگه داشتن اجسام از حرکت کردن است و از انحراف و حرکت آن ها جلوگیری می کند. یعنی این بست های فلزی یک یا چند جسم را در یک وضعیت خاص نگه می دارند. این وضعیت می تواند ثابت و بدون حرکت یا درحال حرکت باشد به طور کلی حرکت پس از استفاده از بست، تحت کنترل می باشد.

آشنایی با محصولات بست ایران

 • بست معمولی

  • بست معمولی (بست لوله بدون پایه فلزی) جهت نگهداشتن انواع لوله فلزی (به ویژه لوله های گازی)، پلی اتیلن، مسی، استنلس استیل، کابل و … بر روی سطوح مختلف در صنعت ساختمان و تأسیسات مورد استفاده قرار می گیرد. بست معمولی (بست دیواری دو پیچ) توسط دو عدد پیچ، لوله را به مکان مورد نظر محکم می نماید.
بست معمولی بستیران
 
 • بست کرپی

  • بست کرپی مناسب نصب انواع لوله های فلزی، پلی اتیلن، مسی، استنلس استیل، کابل و …. در صنایع ساختمانی و تاسیساتی می باشد.بست کرپی پلیت دار (یوبولت، Heavy U-Bolt with half Clamp) قابلیت تولید از انواع مفتول های استنلس استیل، مفتول آهن و … با اعمال انواع پوشش از قبیل پوشش گالوانیزه سرد، پوشش گالوانیزه گرم، پوشش داکرومات و …. را دارد. این بست قابل عرضه بدون روکش و یا با روکش عایق از جنس نئوپرن است.
بست کرپی با پلیت بستیران

 • بست رگلاژی

بست آویز کامل رگلاژی (Pipe Clamp، بست گلابی) در سایزهای مختلف و با قابلیت تحمل میزان بار متفاوت تولید و در اختیار مشتریان و مجریان قرار می گیرد. بست آویز کامل رگلاژی (Pipe Clamp، بست گلابی) از جمله پر مصرف ترین نوع نگهدارنده به صورت آویز جهت نگهداشت لوله های فاضلابی (پوشفیت)، فلزی، استنلس استیل، چدنی، پلیکا، کابل و … در صنایع ساختمانی و تأسیسات است که با آسان ترین روش توسط مجریان، لوله ها در زیر سقف ها و خطوط افقی نصب و استفاده می گردد. این مدل از بست همانطور که از نامش پیداست قابلیت رگلاژ شدن را به وسیله یک پیچ در انتهای خود دارند و برای زمانی که قرار است در لوله ها شیب بندی انجام شود تا سیال به مسیر مورد نظر هدایت شود این نوع بست به راحتی بعد از نصب هم امکان شیب بندی را به مجری میدهد.

بست آویز کامل رگلاژی بستیران
 • بست دنباله جوشی تسمه ای T تی

بست دنباله جوشی تسمه ای (Pipe Clamp، بست T) یکی از ساده ترین و پرکاربردترین نوع بست آویز می باشد. شیوه نصب بست دنباله دار (Pipe Clamp، بست تی) به وسیله عملیات جوشکاری است، که امکان نصب با مناسب ترین ارتفاع، جهت شیب بندی در خطوط افقی و زیر سقف ها را به مجریان می دهد. این بست هم همانند بست رگلاژی در زیر سقف استفاده می شود با این تفاوت که بست جوشی تی در زیر سقف جوش داده می شود با این تفاوت که این بست امکان رگلاژ ندارد و در هنگام نصب باید جوش کاری بادقت انجام شود و شیب مورد نظر خود را به دست آورد.

بست دنباله جوشی بستیران

 • بست پایه دار

بست پایه دار یا بست دوپایه در سه مدل و هر مدل در سایزهای مختلف و با قابلیت تحمل میزان بار مختلف تولید شده است. بست دو پایه (بست پایه دار) یکی از پر مصرف ترین نوع نگهدارنده جهت نگهداشت لوله های فاضلابی (پوشفیت)، فلزی، چدنی، خرطومی فلکسی، مسی، استنلس استیل، کابل و … در رایزرهای عمودی و همچنین جهت انتقال لوله از روی دیوار به شکل عمودی و یا افقی است، که از ورق آهن (CS-ST37) به همراه پایه پلی اتیلن (قابلیت تحمل دما در رنج ۳۰- الی ۱۵۰+ درجه سانتیگراد)، با پوشش رنگ الکترواستاتیک مشکی، با پیچ و مهره طرفین و بدون روکش جهت حفظ ثبات لوله در محل خود، به میزان انبوه تولید و در اختیار مصرف کنندگان قرار می گیرد. بست های پایه دار نوع دیگری مخصوص گاز دارند که ارتفاع پایه آنها بلند تر از بست های دیگر است با نام بست پایه بلند شناخته شده و با پایه های تا 10 سانتی نیز عرضه می شوند.

بست پایه دار بستیران

انواع محصولات بستیر‌ان

در خبرنامه ما عضو شوید تا آخرین لیست قیمت به محض انتشار برای شما ارسال شود.